Komentáře

  • Jana Klčová o Senioři: “I vy, mladí, progresivní, rádoby jste změnili úplně všechno, jednou budete staří! Volte jistotu a bezpečnost! Volte lidi se srdcem…Zář 20, 18:40
  • Tamara o Volnočasové aktivity: “V Orlové je plno zeleně a míst k relaxu. Hřiště v lesoparku se fakt povedly. Nevím, na co nespokojení lidi…Zář 6, 06:54
  • Jana Klčová o Volnočasové aktivity: “Vše to, co jste dokázali pro volnočasové aktivity v době, kdy jste „byli u kormidla“ se nepovedlo žádnému jinému vedení…Zář 5, 20:02
  • Dagmar.Horváthová o Parkování: “Problém činí i parkování velkých SUV vozů, kdy v úzkém výjezdu dá přednost velký vůz malému, anebo naopak? Možná i…Zář 3, 06:37
  • Jana Klčová o Parkování: “Chlapci, v Orlové je spousta úkolů, které by se měly řešit. Ovšem PARKOVÁNÍ – to je priorita číslo 1! Podzemní…Zář 2, 22:20

Facebook

Kontakt

Místní předsednictvo ČSSD Orlová

Kamil

Předseda

Mgr. Kamil Paloncy

email: Kamil.Paloncy@CSSD-Orlova.cz

Marcela

Místopředseda

Ing. Marcela Trojáková, MPA

email: Marcela.Trojakova@CSSD-Orlova.cz

DSC_0100 (zmenšeno)

Člen předsednictva

Ing. Stanislav Mašlaň

email: Stanislav.Maslan@CSSD-Orlova.cz

Roman

Člen předsednictva

Mgr. Bc. Roman Galia

email: Roman.Galia@CSSD-Orlova.cz

Martin

Člen předsednictva

Bc. Martin Klčo, MBA

email: Martin.Klco@CSSD-Orlova.cz

Petr 

Člen předsednictva

JUDr. Petr Kocur

email: Petr.Kocur@CSSD-Orlova.cz

Jarda

Člen předsednictva

Jaroslav Jurček

email: Jaroslav.Jurcek@CSSD-Orlova.cz

 

Další kontakty

Předseda MO ČSSD Orlová

Mgr. Kamil Paloncy

email: Predseda@CSSD-Orlova.cz

mobil: +420 737 322 214

 

Administrátor webu

Ing. Stanislav Mašlaň

email: Administrator@CSSD-Orlova.cz

 

Naši lidé ve vyšších orgánech ČSSD

OP – Okresní Předsednictvo ČSSD

  • Mgr. Kamil Paloncy (člen OP)
  • Ing. Stanislav Mašlaň (člen OP)

OKK – Okresní Kontrolní Komise ČSSD

  • Ing. Jaromír Pytlík (člen OKK)

 

Zastupitelé města Orlová za MO ČSSD

Roman Galia - mini 

Mgr. Bc. Roman Galia

Funkce: Člen zastupitelstva města

Email:  roman.galia@muor.cz

Kamil Paloncy - mini

Mgr. Kamil Paloncy

Funkce: Člen zastupitelstva města

Email: kamil.paloncy@muor.cz

 

Naši lidé v komisích města Orlová

Výbor pro strategické plánování rozvoje města Orlová
  • Ing. Stanislav Mašlaň (člen)
Kontrolní výbor
  • JUDr. Petr Kocur (člen)
Finanční výbor
  • Jaroslav Jurček (člen)
Komise pro školství, děti a mládež
  • Bc. David Kondělka (člen)
Komise pro dopravu
  • Ing. Radim Klein (tajemník)
Komise pro kulturní a spolkovou činnost
  • Vítězslav Hrabec (člen)
Komise pro prevenci kriminality, protidrogovou problematiku a ostatní sociálně patologické jevy
  • Mgr. Roman Galia (člen)
Komise pro sport
  • Ladislav Sýkora (člen)
Komise pro média
  • JUDr. Petr Kocur (člen)
Komise k ověřování znalostí místopisů, právních předpisů upravujících taxislužbu a ochranu spotřebitele a znalostí obsluhy taxametru řidiči taxislužby na území města Orlová
  • Libor Kubita (člen)

 

Transparentní účet ČSSD

Členské příspěvky je možno platit na tento účet ČSSD:

2100790205/2010

(do poznámky je nutné uvést následující: své jméno a
příjmení a název místní organizace)

Napište nám

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy (vyžadováno)

Telefon

Vaše zpráva