Komentáře

Facebook

Glosa : Orlová jako č. 206 a bezdoplatkové zóny

V posledním čísle Orlovských novin z 30.8.2019 starosta a podobně v médiích místostarostové Koláček a Kubalová uvádějí, že poslední 206. místo v hodnocení obcí bylo Orlové uděleno neprávem (viz aktuality na webu města Orlová), že Orlová není špatné město k žití. Hned pak následuje zpráva vedení města o zřízení celkem pěti bezdoplatkových zón, tj. sociálně vyloučených oblastí, cizím slovem prostě a výstižně ghett, která se týkají podstatné části Orlové (viz webové stránky města Orlová).

Bezdoplatková zóna dle zákona může být vyhlášena jen v místě, kde existují těžko zvladatelné sociálněpatologické jevy – zvýšená kriminalita, drogy, alkoholismus, kde je „strach“ pouštět děti ven na ulici atd. Vydáním rozhodnutí, které podstatnou část Orlové prohlašuje za ghetta, je pro Orlovou ranou do týla. A to přímo od vlastního vedení města.

Korunu všemu pak dává reportáž s rozesmátými tvářemi členů vedení města z chorvatskocrikvenických pláží, které jsou vsunuty mezi výše uvedené články, kde vedení města již letos poněkolikáté „usilovně“ pracuje pro blaho našeho města.

Orlovská ČSSD vždy na straně orlovských občanů !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..