Pozvánka na schůzi MO – 18.5.2026
Milé přítelkyně, přátelé.
Jménem místního předsednictva MO Socdem Orlová bych Vás chtěl pozvat na členskou schůzi, která se uskuteční v pondělí dne 18.5.2026 od 17:00 hodin v DKMO v Orlové.
Program:
- Zahájení a kontrola plnění usnesení a úkolů
- Informace o činnosti OP
- Informace z RM
- Informace ze ZM
- Volby do stranických orgánů
- Komunální a senátní volby 2026
- Diskuse a různé
S pozdravem a přáním hezkého dne
Kamil Paloncy





Tisk
Komentáře