Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Kontakt

Místní předsednictvo ČSSD Orlová

Kamil

Předseda

Mgr. Kamil Paloncy

email: Kamil.Paloncy@CSSD-Orlova.cz

Marcela

Místopředseda

Ing. Marcela Trojáková, MPA

email: Marcela.Trojakova@CSSD-Orlova.cz

DSC_0100 (zmenšeno)

Člen předsednictva

Ing. Stanislav Mašlaň

email: Stanislav.Maslan@CSSD-Orlova.cz

Roman

Člen předsednictva

Mgr. Bc. Roman Galia

email: Roman.Galia@CSSD-Orlova.cz

Martin

Člen předsednictva

Bc. Martin Klčo, MBA

email: Martin.Klco@CSSD-Orlova.cz

Petr
Jarda

Člen předsednictva

JUDr. Petr Kocur

email: Petr.Kocur@CSSD-Orlova.cz

Člen předsednictva

Jaroslav Jurček

email: Jaroslav.Jurcek@CSSD-Orlova.cz

Další kontakty

Předseda MO ČSSD Orlová

Mgr. Kamil Paloncy

Administrátor webu

Ing. Stanislav Mašlaň

 

email: Predseda@CSSD-Orlova.cz

mobil: +420 737 322 214

 

email: Administrator@CSSD-Orlova.cz

Naši lidé ve vyšších orgánech ČSSD

KP - Krajské Předsednictvo ČSSD

  • Ing. Tomáš Kuča (člen KP)

KKK - Krajská Kontrolní Komise ČSSD

  • Ing. Stanislav Mašlaň (člen KKK)

OP - Okresní Předsednictvo ČSSD

  • Mgr. Kamil Paloncy (člen OP)
  • Ing. Stanislav Mašlaň (člen OP)

OKK - Okresní Kontrolní Komise ČSSD

  • Ing. Jaromír Pytlík (člen OKK)

Zastupitelé města Orlová za MO ČSSD

Roman Galia - mini
Kamil Paloncy - mini
Tomáš Kuča - mini

Mgr. Bc. Roman Galia

Funkce: Člen zastupitelstva města

Email:  roman.galia@muor.cz

 

Mgr. Kamil Paloncy

Funkce: Člen zastupitelstva města

Email: kamil.paloncy@muor.cz

 

Ing. Tomáš Kuča

Funkce: Člen zastupitelstva města

Email:  tomas.kuca@muor.cz

 

Naši lidé v komisích města Orlová

Výbor pro strategické plánování rozvoje města Orlová
  • Ing. Stanislav Mašlaň (člen)
  • Ing. Tomáš Kuča (člen)
Kontrolní výbor
  • JUDr. Petr Kocur (člen)
Finanční výbor
  • Jaroslav Jurček (člen)
Komise pro školství, děti a mládež
  • Bc. David Kondělka (člen)
Komise pro dopravu
  • Ing. Radim Klein (tajemník)
Komise pro kulturní a spolkovou činnost
  • Vítězslav Hrabec (člen)
Komise pro prevenci kriminality, protidrogovou problematiku a ostatní sociálně patologické jevy
  • Mgr. Roman Galia (člen)
Komise pro sport
  • Ladislav Sýkora (člen)
  • Karel Kempný (člen)
Komise pro média
  • JUDr. Petr Kocur (člen)
Komise bytová a pro přidělování bytů v DPS
  • Ing. Tomáš Kuča (předseda)
Komise k ověřování znalostí místopisů, právních předpisů upravujících taxislužbu a ochranu spotřebitele a znalostí obsluhy taxametru řidiči taxislužby na území města Orlová
  • Libor Kubita (člen)

Adresa OP Karviná

 

Adresa:
Fryštátská 72/1
Karviná – Fryštát
PSČ 733 01
IČO: 00409171
DIČ: CZ00409171

Transparentní účet ČSSD

Členské příspěvky je možno platit na tento účet ČSSD:

2100790205/2010

(do poznámky je nutné uvést následující: členský příspěvek, jméno, příjmení a MO)

Napište nám

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Předmět zprávy (vyžadováno)

Telefon

Vaše zpráva